Vítáme Vás na internetových stránkách ZŠ a MŠ Huzová, okres Olomouc, příspěvkové organizace

Nastává čas, na který jsme se již všichni těšili – čas prázdnin. Máme za sebou další školní rok, rok plný práce, ale i radostí a úspěchů. Ne vždy nám na cestu svítilo jen sluníčko, občas se objevil i nějaký mrak, mnohdy se přehnala i bouřka. Ale vždy to všechno směřovalo k jedinému cíli – co nejvíce děti naučit a zároveň z nich vychovávat slušné kluky a holky, kteří budou dobří kamarádi, budou si umět pomáhat, budou znát význam slov jako je tolerance, ochota, ohleduplnost, přátelství i zdvořilost a budou umět tato slova naplňovat i skutky.
Pro tři děti je poslední školní den zároveň i posledním na naší škole. Nastal čas se rozloučit. Čas popřát vám, abyste do dalšího ročníku v jiné škole vykročili tou správnou nohou, abyste si brzy našli a poznali nové kamarády.
Letošní loučení se školním rokem bylo pro mě obzvlášť těžké. Loučila jsem se totiž i já. Využívám tedy této příležitosti, abych vám, rodičům našich školáků i rodičům dětí z mateřské školy, poděkovala za naši vzájemnou spolupráci, za vaši vstřícnost, ochotu i velmi pěkný přístup k naší škole. Přeji vám do dalších let hlavně zdraví a hodně krásných dní prožitých s vašimi skvělými dětmi.
Přeji všem krásné prázdniny, hodně sluníčka, vždy dobrou náladu i úsměv, spoustu zážitků a hlavně šťastný návrat. Všem zaměstnancům školy děkuji za jejich obětavou práci a přeji hodně odpočinku na zasloužené dovolené.

Mgr. Yvona Vláčilová

Vážení rodiče,
pro malý zájem nebude prázdninový provoz mateřské školy a školní družiny.